Dawkowanie Golden Teacher

Temat nie jest jednoznaczny, ponieważ nie jesteśmy w stanie na oko sprawdzić jaka jest zawartość psylocybiny w danym, konkretnym grzybie. W jednym może być więcej, w innym mniej. Druga spraw to indywidualna tolerancja naszego organizmu na psylocybinę. Mogłoby się wydawać, że ktoś, kto waży 90 kg, ma 190 cm wzrostu ma dużą odporność na tę substancję, nic bardziej mylnego. Zdarza się, że osoby ledwo ważące 50 kg mają ją o wiele większą i aby uzyskać efekt pożądany muszą wziąć większą niż zalecana dawka. Zatem dawkowanie Golden Teacher nie jest tak oczywiste i wymaga doświadczenia.

zdjęcie Freepik

Jak zatem dawkuje się grzybki halucynogenne? 

Grzyby psylocybinowe, w tym Golden Teacher, zawierają w swoim składzie 90% wody, dlatego jest bardzo duża różnica pomiędzy dawką suszonych, a świeżych grzybów. Do odpowiedniego przygotowania dawki służy precyzyjna waga z dokładnością 0,5 grama. Dobór dawki jest bardzo subiektywną sprawą, dlatego ważne, aby mierzyć siły na zamiary i zaczynać od małych porcji.

Dawkowanie Golden Teacher

Odczucia psychodeliczne zaczynają się już przy 1 g suszonych grzybów. Przy pierwszym kontakcie zaleca się nie więcej niż 2 g. Średnia dawka to około 3,5 g. Dawka dająca pełne doświadczenie psychodeliczne to 5 g suszu- zastrzegając, że jest to dawka dla osób bardzo doświadczonych. W przypadku korzystania ze świeżych halucynków, przyjmuje się, że dawkę mnoży się razy 10. Czyli na pierwszą dawkę wyznacza się 20 g, średnia dawka to 35 g, bardzo mocna 50 g.

Aby lepiej dobrać ilość, którą należy przyjąć, warto wspomóc się kalkulatorami dostępnymi w sieci – uwzględniają one naszą wagę, ale nie uwzględniają indywidualnej tolerancji na psylocybinę, co jest istotne:

Źle dobrana dawka może zrobić sporo zamieszania, dlatego zadbaj o bezpieczeństwo decydując się na zażywanie grzybków halucynogennych. To nie są zabawki!!! Jeśli wypijesz o kilka drinków za dużo – wiesz, że kac będzie okropny. W przypadku zażywania grzybów halucynogennych – jeśli weźmiesz ich za dużo – skutki są nie do przewidzenia i równie dobrze może to być Twój pierwszy i ostatni raz, bo tak się zrazisz. Dlatego zacznij od mniejszych ilości.

Niniejszy artykuł nie ma na celu wystraszenie, a edukowanie, jest subiektywną opinią autora. Nie zachęcamy do spożywania grzybów psylocybinowych, chcemy przekazać wiedzę i zwiększyć świadomość na temat substancji psychodelicznych. Posiadania i używanie grzybów halucynogennych jest w Polsce nielegalne, decydując się na spożycie – narażasz się na konflikt z prawem.


Reklama

growkit golden teacher darmowa dostawa

Asia
Asia
Artykuły: 59

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *