Growkit sklep

Growkit z darmową dostawą - przypinka w prezencie do każdego zamówienia

Growkity z grzybniami grzybów psylocybinowych pozwalają na badania takich odmian jak min. Golden Teacher, Mazatapec, McKennaii i wiele innych.

Grow kit lub growkit (również często spotyka się formę Grow Box) to zestaw do hodowli grzybów psylocybinowych lub innych roślin zamkniętych w pudełku. W środku znajduje się blok owocnikujący, który nie został jeszcze wprowadzony w warunki niezbędne do wyrośnięcia owocników, w przypadku grzybów jest to po prostu grzybnia. Przed rozpoczęciem hodowli sugerujemy zapoznać się ze statusem prawnym hodowli tego typu grzybów w kraju w którym przebywasz. W Polsce growkit jest legalny (ponieważ, nie posiada zabronionych substancji), natomiast hodowanie grzybów i ich posiadanie już nie.

Wysyłki zawierające growkit realizowane są od poniedziałku do czwartku. Wysyłki zagraniczne realizowane są w poniedziałki, z uwagi na zachowanie maksymalnej świeżości produktu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Co to jest growkit?

Growkit to zestaw do uprawy grzybów lub innych roślin zamknięty w pudełku. Wewnątrz znajduje się zestaw komponentów, który pozwala wyhodować własną roślinę lub w przypadku grzybów jest to blok owocnikujący, który nie został jeszcze wprowadzony w warunki niezbędne do wyrośnięcia owocników. Każdy growkit w naszym sklepie zawiera materiał z gotową grzybnią grzybów psylocybinowych danej odmiany psilocybe cubensis.

growkit - opakowanie

Produkt growkit zawiera:

  • grzybnię wybranej odmiany psilocybe cubensis,
  • torbę z filtrami powietrza,
  • spinacze do papieru,
  • karton.

Growkit Golden Teacher

Growkit Golden Teacher cieszy się największą popularnością i jest jedną z najczęściej wybieranych grzybni na rynku. Charakteryzuje go imponujący rozmiar kapelusza oraz solidne, grube łodygi. Golden Teacher to prawdziwy bestseller w naszym sklepie i oferujemy go w różnych pojemnościach, aby dostosować się do potrzeb naszych klientów. Możesz wybierać spośród grzybni umieszczonych w boxach o pojemności 250 a 1200 ml.

growkit produkty

Growkit – termin ważności

Zainteresowanie badaczy skupia się na grzybach o właściwościach psychoaktywnych, które wywołują fascynację swoją unikalną naturą. Jednakże, istnieje pewien aspekt, który warto wziąć pod uwagę – datę ważności growkitów. To istotne, aby pamiętać, że te produkty mają określony czas przydatności do spożycia. W przypadku przechowywania ich w lodówce, można liczyć na utrzymanie ich jakości przez około 6 miesięcy, pod warunkiem utrzymania temperatury w zakresie 2-4 stopni Celsjusza. Kupując growkit w naszym sklepie możesz być pewien, że termin ważności jest długi, ponieważ co tygodniowe dostawy zapewniają rotację produktów. Warto jednak wziąć pod uwagę, że badania grzybni należy najlepiej rozpocząć zaraz po otrzymaniu pudełka growkit.

growkit pudełko

W naszym sklepie nie musisz się martwić o stan produktów, które zamawiasz. Zależy nam na tym, aby zapewnić Ci najświeższe grzybnie i dlatego wkładamy wiele wysiłku w utrzymanie ich w doskonałych warunkach. Regularnie monitorujemy temperaturę oraz jakość naszych growkitów, abyś mógł być pewien, że otrzymasz je w optymalnym stanie. Dzięki temu możesz mieć pełne zaufanie do naszych produktów i cieszyć się ich wyjątkowymi właściwościami, wiedząc, że są one starannie przechowywane. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, jak przechowywać growkit – sprawdź inne nasze wpisy na blogu lub skontaktuj się z naszym sklepem. Pamiętaj jednak, że instrukcja obsługi nie jest dodawana z zestawem growkit. Nasze produkty zgodnie z polskim prawem sprzedawane są do celów badawczych (np. pod mikroskopem) i kolekcjonerskich. Grzybnia nie zawiera nielegalnych substancji, a posiadanie growkit jest legalne.

Czy growkit jest legalny w Polsce?

Bloki grzybni (czyli growkity psilocybe) w Polsce to produkty legalne i można je badać, dopóki nie wyrosną owocniki. Natomiast wyrośnięte już grzyby zawierają substancja zwana psylocybiną, która uznawana jest w Polsce za niezgodną z prawem. Podobne prawo obowiązuje w większości państw Unii Europejskiej, jednak część krajów zrezygnowała ze ścigania za posiadanie. Grzyby posiadane w niewielkiej ilości nie są karane. W naszej instrukcji hodowli grzybów zawarta jest informacja czego nie należy robić, aby nie doszło do wzrostu, ponieważ uprawa grzybów psylocybinowych jest w Polsce niezgodna z prawem, choć produkt zawierające substrat z grzybnią można sprzedawać i nabywać legalnie.

Łagodzenie obostrzeń dotyczących hodowli magicznych grzybów

Dużo ostatnio mówi się o łagodzeniu obostrzeń w związku z zażywaniem grzybów psylocybinowych, zwłaszcza w Stanach. Prawo dopuszcza w niektórych miastach korzystanie z substancji psychoaktywnych, ale jedynie w konkretnych przypadkach i w zastosowaniu medycznym. Mamy głęboką nadzieję, że dyspozycje prawne w kwestii grzybów psylocybinowych w Polsce również wkrótce będą łagodniesze. Zanim wybierzesz się na psychodeliczną wycieczkę sprawdź dokładnie status prawny obowiązujący w danym państwie. 

Growbox – grzyby i ich odmiany

Wszystkie growkity oferowane w naszym sklepie są wysyłane prosto z Polski, co gwarantuje błyskawiczną dostawę i zachowanie najwyższej świeżości produktów. Nasza szeroka gama odmian growkit, znany inaczej growbox obejmuje różnorodne odmiany grzybów o unikalnych właściwościach psychoaktywnych. Oto lista niektórych z nich:

growkity z magicznymi grzybami

Growkit ze sprawdzonego źródła – PsychodelicRoom

W PsychodelicRoom dbamy o przechowywanie pudełek growkit  w odpowiednich warunkach, zapewniając tym samym bezpieczeństwo i skuteczną dostawę. Nasze produkty są w pełni zgodne z obowiązującym prawem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie wahaj się skontaktować z nami.

W Psychodelic Room oferujemy wszystko, czego potrzebujesz, aby poszerzać swoją wiedzę i czerpać niezwykłe doświadczenia badawcze. Niezależnie od tego, czy dążysz do osobistego rozwoju, czy growkity są Twoim hobby.